Электронный каталог


 

База данных: Статьи ППС

Страница 9, Результатов: 88

Отмеченные записи: 0

74
С 21

Саудабаева, А. И.
    Ақпаратты шифрлау [Текст] / А. И. Саудабаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 172-176.

ББК 74

Рубрики: Образование

Кл.слова (ненормированные):
Ақпаратты шифрлау -- кодтау -- декодтау -- Оқушылар шифрлау -- Шеңбер әдісі -- Информатика
Аннотация: 2023 жылдың қыркүйек айында 5- сыныпқа «Ақпаратты шифрлау тақырыбында өткен панарамалық сабақтың барысын саралап өтсем. Сабақтың мақсаты:мәтіндік ақпаратты кодтау және декодтау. Оқушылар шифрлау, кодтау ұғымдарын анықтайды, түрлерін салыстырады және кодтай алатын болады. Сабақтың басында ұйымдастыру кезіңде оқушыларға жағымды атмосфера қалыптастыру мақсатында «Шеңбер» әдісін қолдандым, онда оқушылар бір-біріне жақсы тілектерін айтып көңілдері көтеріледі.Сабақты бастамас бұрын қағаз қиындыларымен топқа бөлінді, оқушылар екі топқа бөлінді. Морзе және ASCII коды Өткен тақырып қайталау бойынша оқушыларға сәйкестендіру тапсырмалар берілді
Держатели документа:
ЗКУ

Саудабаева, А.И. Ақпаратты шифрлау [Текст] / А. И. Саудабаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.172-176.

81.

Саудабаева, А.И. Ақпаратты шифрлау [Текст] / А. И. Саудабаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.172-176.


74
С 21

Саудабаева, А. И.
    Ақпаратты шифрлау [Текст] / А. И. Саудабаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 172-176.

ББК 74

Рубрики: Образование

Кл.слова (ненормированные):
Ақпаратты шифрлау -- кодтау -- декодтау -- Оқушылар шифрлау -- Шеңбер әдісі -- Информатика
Аннотация: 2023 жылдың қыркүйек айында 5- сыныпқа «Ақпаратты шифрлау тақырыбында өткен панарамалық сабақтың барысын саралап өтсем. Сабақтың мақсаты:мәтіндік ақпаратты кодтау және декодтау. Оқушылар шифрлау, кодтау ұғымдарын анықтайды, түрлерін салыстырады және кодтай алатын болады. Сабақтың басында ұйымдастыру кезіңде оқушыларға жағымды атмосфера қалыптастыру мақсатында «Шеңбер» әдісін қолдандым, онда оқушылар бір-біріне жақсы тілектерін айтып көңілдері көтеріледі.Сабақты бастамас бұрын қағаз қиындыларымен топқа бөлінді, оқушылар екі топқа бөлінді. Морзе және ASCII коды Өткен тақырып қайталау бойынша оқушыларға сәйкестендіру тапсырмалар берілді
Держатели документа:
ЗКУ

5
К 35

Кемелбаева, Г. С.
    Тері ішіне, тері астына егу техникасы [Текст] / Г. С. Кемелбаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 261-262.

ББК 5

Рубрики: Медицина

Кл.слова (ненормированные):
Ашық сабақ -- медицина -- мейіргер ісі -- Емшара бөлмесі -- Ампула -- манипуляциялар -- анатомиялық орындары -- егу жұмысы -- шприцтер -- Мейірбикелік іс негіздері -- бикс -- дәрілік заттар -- маска -- қолғап -- спирт
Аннотация: Емшара бөлмесінің жұмысын ұйымдастыру.Дәрілік заттарды парентеральдық жолмен енгізу. Ампуладан,флаконнан дәрі сорып алу алгоритмі.Тері ішіне және тері астына инъекция жасау. Ашық сабақтың кіріспе бөлімінде білім алушыларға бүгінгі тақырыпты, мақсатын түсіндірдім. Білім алушыларды екі топқа топтастырдым. Сабақ барысында олар бір- бірін бағалайтындығын, оқытушы тарапынан бақылау болатынын, еркін бағалау әдісін қолданатындығымды түсіндіріп,бағалау парақтарын тараттым,екінші жағынан бұл бағалаушы студенттерге ынталандыру сезімін туғызады. Бағалау парақтары деңгейлік тапсырмалардың түріне байланысты түрлі -түсті болып келеді. Жаңа тақырыпты түсіндірмес бұрын теорияда өткен тақырыпқа байланысты білім алушылардың алған білімдерін тексеру жүргізіледі.Топшаларға 2 түрлі тапсырма беремін,біріншісі, постер жасау және оны қорғау, екіншісі тілді дамыту мақсатында ағылшын тілінде терминдер беремін.
Держатели документа:
ЗКУ

Кемелбаева, Г.С. Тері ішіне, тері астына егу техникасы [Текст] / Г. С. Кемелбаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.261-262.

82.

Кемелбаева, Г.С. Тері ішіне, тері астына егу техникасы [Текст] / Г. С. Кемелбаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.261-262.


5
К 35

Кемелбаева, Г. С.
    Тері ішіне, тері астына егу техникасы [Текст] / Г. С. Кемелбаева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 261-262.

ББК 5

Рубрики: Медицина

Кл.слова (ненормированные):
Ашық сабақ -- медицина -- мейіргер ісі -- Емшара бөлмесі -- Ампула -- манипуляциялар -- анатомиялық орындары -- егу жұмысы -- шприцтер -- Мейірбикелік іс негіздері -- бикс -- дәрілік заттар -- маска -- қолғап -- спирт
Аннотация: Емшара бөлмесінің жұмысын ұйымдастыру.Дәрілік заттарды парентеральдық жолмен енгізу. Ампуладан,флаконнан дәрі сорып алу алгоритмі.Тері ішіне және тері астына инъекция жасау. Ашық сабақтың кіріспе бөлімінде білім алушыларға бүгінгі тақырыпты, мақсатын түсіндірдім. Білім алушыларды екі топқа топтастырдым. Сабақ барысында олар бір- бірін бағалайтындығын, оқытушы тарапынан бақылау болатынын, еркін бағалау әдісін қолданатындығымды түсіндіріп,бағалау парақтарын тараттым,екінші жағынан бұл бағалаушы студенттерге ынталандыру сезімін туғызады. Бағалау парақтары деңгейлік тапсырмалардың түріне байланысты түрлі -түсті болып келеді. Жаңа тақырыпты түсіндірмес бұрын теорияда өткен тақырыпқа байланысты білім алушылардың алған білімдерін тексеру жүргізіледі.Топшаларға 2 түрлі тапсырма беремін,біріншісі, постер жасау және оны қорғау, екіншісі тілді дамыту мақсатында ағылшын тілінде терминдер беремін.
Держатели документа:
ЗКУ

3
С 20

Сариева, Д. А.
    КМ1 токарлық, фрезерлік, бұрғылау, тегістеу және басқа да станоктарда жұмыс істеу бойынша дайындық жұмыстарын жүргізу [Текст] / Д. А. Сариева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 311-315.

ББК 3

Рубрики: Техника

Кл.слова (ненормированные):
таксономия блум -- миға шабуыл -- BOPPPS әдістері -- wordwall -- flippity -- zipGrade -- tarsia платформалар -- білім -- Бағалау критерийлері -- Техника
Аннотация: Сабақ өткізу барысында CLIL технологиясынан бастап, таксономия блум, миға шабуыл, BOPPPS әдістерін қолданамын. Сабақ барысында тапсырмалар, яғни activity өткізуде де wordwall, flippity, zipGrade, tarsia платформаларын қолданамын. Flip PDF Professional бағдарламасы қарапайым Microsoft PowerPoint жасалған презентацияны қызықты етіп әрлеп, оған бейне материалдар да енгізуге мүмкіндік береді. CLIL технологиясын мамандыққа қатысты терминдерді үш тілде аударып беріледі және сұралады.
Держатели документа:
ЗКУ

Сариева, Д.А. КМ1 токарлық, фрезерлік, бұрғылау, тегістеу және басқа да станоктарда жұмыс істеу бойынша дайындық жұмыстарын жүргізу [Текст] / Д. А. Сариева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.311-315.

83.

Сариева, Д.А. КМ1 токарлық, фрезерлік, бұрғылау, тегістеу және басқа да станоктарда жұмыс істеу бойынша дайындық жұмыстарын жүргізу [Текст] / Д. А. Сариева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.311-315.


3
С 20

Сариева, Д. А.
    КМ1 токарлық, фрезерлік, бұрғылау, тегістеу және басқа да станоктарда жұмыс істеу бойынша дайындық жұмыстарын жүргізу [Текст] / Д. А. Сариева // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 311-315.

ББК 3

Рубрики: Техника

Кл.слова (ненормированные):
таксономия блум -- миға шабуыл -- BOPPPS әдістері -- wordwall -- flippity -- zipGrade -- tarsia платформалар -- білім -- Бағалау критерийлері -- Техника
Аннотация: Сабақ өткізу барысында CLIL технологиясынан бастап, таксономия блум, миға шабуыл, BOPPPS әдістерін қолданамын. Сабақ барысында тапсырмалар, яғни activity өткізуде де wordwall, flippity, zipGrade, tarsia платформаларын қолданамын. Flip PDF Professional бағдарламасы қарапайым Microsoft PowerPoint жасалған презентацияны қызықты етіп әрлеп, оған бейне материалдар да енгізуге мүмкіндік береді. CLIL технологиясын мамандыққа қатысты терминдерді үш тілде аударып беріледі және сұралады.
Держатели документа:
ЗКУ

88
Ж 54

Женисова, А. С.
    Ұлттық психология этнопсихологиялық феномен ретінде [Текст] / А. С. Женисова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 389-392.

ББК 88

Рубрики: Психология

Кл.слова (ненормированные):
Ұлттық психология -- этнопсихологиялық феномен -- Этнопедагогика -- этнопсихология -- Психология -- Педагогика
Аннотация: Сабақ өткізу барысында топтық жұмыс әдісін қолдандым. Топтық жұмыс – білім алушыларды оқу тапсырмасын бірлесіп орындау үшін бірнеше жұмыс топтарын (5-6 адамнан артық емес) құру арқылы ұйымдастыру нысаны. Бұл бірін де сырт қалдырмай барлық студенттерге жұмысқа қатысып, ынтымақтастық, басқа адаммен қарым-қатынас жасау дағдыларын қолдануға мүмкіндік береді. ТОПТАҒЫ БІРЛЕСКЕН ЖҰМЫСТЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ Жақсы ұйымдастырылған топтық жұмыс студенттер арасында әлеуметтік өзара қарым-қатынасты, тиімді араласу және проблемаларды шешу дағдыларын дамытуға ықпал етеді. Бұл, өз кезегінде студенттерді өздерінің оқуларына белсенді қатысуға итермелейді. Студенттерді алынған ақпаратты ойластыруға және талқылауға, өзгелердің пікірлерін түсінуге немесе теріске шығаруға ынталандырған жағдайда топтық жұмыс тиімді болады. ТОПТА ЖҰМЫС ІСТЕУ ЕРЕЖЕЛЕРІ Топтық жұмыс жеке шешуге болатын тапсырмаларды емес, анағұрлым күрделі тапсырмаларды шешуді көздейді. Кез келген команда барлық мүшелері білетін және түсінетін жалпы ережелерді басшылыққа алуы қажет. Ол топтың әрбір мүшесінің одан не күтілетіндігін, жұмыс қалай бөлінетіндігін және қолдау көрсетілетіндігін, сондай-ақ нәтижелерге қалай қол жеткізілетіндігін білулері үшін қажет. Кері байланыс кезінде «Бес саусақ» әдісі қолданылды. Көрсетілген әдістерді мен қалай қолдандым сол туралы мысал келтіріп сабағымды ұсынайын.
Держатели документа:
ЗКУ

Женисова, А.С. Ұлттық психология этнопсихологиялық феномен ретінде [Текст] / А. С. Женисова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.389-392.

84.

Женисова, А.С. Ұлттық психология этнопсихологиялық феномен ретінде [Текст] / А. С. Женисова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.389-392.


88
Ж 54

Женисова, А. С.
    Ұлттық психология этнопсихологиялық феномен ретінде [Текст] / А. С. Женисова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 389-392.

ББК 88

Рубрики: Психология

Кл.слова (ненормированные):
Ұлттық психология -- этнопсихологиялық феномен -- Этнопедагогика -- этнопсихология -- Психология -- Педагогика
Аннотация: Сабақ өткізу барысында топтық жұмыс әдісін қолдандым. Топтық жұмыс – білім алушыларды оқу тапсырмасын бірлесіп орындау үшін бірнеше жұмыс топтарын (5-6 адамнан артық емес) құру арқылы ұйымдастыру нысаны. Бұл бірін де сырт қалдырмай барлық студенттерге жұмысқа қатысып, ынтымақтастық, басқа адаммен қарым-қатынас жасау дағдыларын қолдануға мүмкіндік береді. ТОПТАҒЫ БІРЛЕСКЕН ЖҰМЫСТЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІ Жақсы ұйымдастырылған топтық жұмыс студенттер арасында әлеуметтік өзара қарым-қатынасты, тиімді араласу және проблемаларды шешу дағдыларын дамытуға ықпал етеді. Бұл, өз кезегінде студенттерді өздерінің оқуларына белсенді қатысуға итермелейді. Студенттерді алынған ақпаратты ойластыруға және талқылауға, өзгелердің пікірлерін түсінуге немесе теріске шығаруға ынталандырған жағдайда топтық жұмыс тиімді болады. ТОПТА ЖҰМЫС ІСТЕУ ЕРЕЖЕЛЕРІ Топтық жұмыс жеке шешуге болатын тапсырмаларды емес, анағұрлым күрделі тапсырмаларды шешуді көздейді. Кез келген команда барлық мүшелері білетін және түсінетін жалпы ережелерді басшылыққа алуы қажет. Ол топтың әрбір мүшесінің одан не күтілетіндігін, жұмыс қалай бөлінетіндігін және қолдау көрсетілетіндігін, сондай-ақ нәтижелерге қалай қол жеткізілетіндігін білулері үшін қажет. Кері байланыс кезінде «Бес саусақ» әдісі қолданылды. Көрсетілген әдістерді мен қалай қолдандым сол туралы мысал келтіріп сабағымды ұсынайын.
Держатели документа:
ЗКУ

74
К 94

Куспанова, А. Ж.
    Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер қоржыны [Текст] / А. Ж. Куспанова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 403-405.

ББК 74

Рубрики: Образование

Кл.слова (ненормированные):
Оқыту -- технологиялық мәдениет -- білім беру -- оқытушы -- Оқыту әдісі -- Педагогика -- педагогикалық процес -- Кейс-стади -- ми шабуылы -- Кинометафора әдісі -- АКТ -- Рөлдік ойындар -- Googl test -- Интербелсенді әдістер -- Жалпы педагогика
Аннотация: ХХІ ғасыр-бұл ақпараттық қоғам дәуірі, технологиялық мәдениет дәуірі, айналадағы дүние мен адамның денсаулығына және кәсіби мәдениеттілігіне мұқият қарайтын дәуір. Бүгінгі күні оқытудың жаңа әдістері мен ақпараттық технологияларды қолдану арқылы білім алушының ойлау қабілетін, ізденушілігін дамытып қызуғышылығын тудыру, белсенділігін арттыру-ең негізгі мақсат болып айқындалады. Әлемдік деңгейдегі білім берудің қазіргі қағидасы білім беруді нәтижеге бағдарлау, оқытуды білім алушының жеке тұлғасына бағыттау, ал оқыту әдістерін тұлғааралық қарым-қатыстарға бейімдеу болып отыр. Демек, студент білімді дайын күйінде оқытушы түсіндірмесінен алмай, өзінің өмірлік тәжірибесіне сүйену арқылы танымдық «жаңалық» ашып, шығармашылық тапсырмаларды орындау негізінде әртүрлі өнімдер жасауы тиіс. Нәтижесінде студенттің дүниетанымы кеңейіп, өзіндік пікірі мен көзқарасы қалыптасуы керек
Держатели документа:
ЗКУ

Куспанова, А.Ж. Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер қоржыны [Текст] / А. Ж. Куспанова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.403-405.

85.

Куспанова, А.Ж. Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер қоржыны [Текст] / А. Ж. Куспанова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.403-405.


74
К 94

Куспанова, А. Ж.
    Оқытудағы жаңа әдіс-тәсілдер қоржыны [Текст] / А. Ж. Куспанова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 403-405.

ББК 74

Рубрики: Образование

Кл.слова (ненормированные):
Оқыту -- технологиялық мәдениет -- білім беру -- оқытушы -- Оқыту әдісі -- Педагогика -- педагогикалық процес -- Кейс-стади -- ми шабуылы -- Кинометафора әдісі -- АКТ -- Рөлдік ойындар -- Googl test -- Интербелсенді әдістер -- Жалпы педагогика
Аннотация: ХХІ ғасыр-бұл ақпараттық қоғам дәуірі, технологиялық мәдениет дәуірі, айналадағы дүние мен адамның денсаулығына және кәсіби мәдениеттілігіне мұқият қарайтын дәуір. Бүгінгі күні оқытудың жаңа әдістері мен ақпараттық технологияларды қолдану арқылы білім алушының ойлау қабілетін, ізденушілігін дамытып қызуғышылығын тудыру, белсенділігін арттыру-ең негізгі мақсат болып айқындалады. Әлемдік деңгейдегі білім берудің қазіргі қағидасы білім беруді нәтижеге бағдарлау, оқытуды білім алушының жеке тұлғасына бағыттау, ал оқыту әдістерін тұлғааралық қарым-қатыстарға бейімдеу болып отыр. Демек, студент білімді дайын күйінде оқытушы түсіндірмесінен алмай, өзінің өмірлік тәжірибесіне сүйену арқылы танымдық «жаңалық» ашып, шығармашылық тапсырмаларды орындау негізінде әртүрлі өнімдер жасауы тиіс. Нәтижесінде студенттің дүниетанымы кеңейіп, өзіндік пікірі мен көзқарасы қалыптасуы керек
Держатели документа:
ЗКУ

83.7
К 11

Қыдыршаев, А. С.
    Шешендіктану ғылымының лингвориторикалық аспектілері мен тәжірибелік тапсырмалар жүйесі [Текст] / А. С. Қыдыршаев, Ж. С. Қыдыршаев, О. А. Қыдыршаев // А.С. Қыдыршаевтың 60 жас мерейтойына арналған «Қазіргі қоғамдағы және білім беру саласындағы шешендіктанудың өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдары. - Орал, 2023. - Т.2. - 17 қараша. - Б. 137-141.

ББК 83.7

Рубрики: Ораторское искусство

Кл.слова (ненормированные):
жеке тұлға -- сөз сиқыры -- шешендіктанудың жіктелімі -- шешендік сөз дағдысы -- шешендіктану -- Сөз сөйлеу -- Риторика -- Кестелі шешендіктану
Аннотация: Мақалада шешендіктану ғылымының лингвориторикалық мәселелері қарастырылып, жеке тұлғаның шешен сөйлеу білігін қалыптастыру қағидаларына талдау жасалған және шәкірттерге тәжірибелік тапсырмалар жүйесі берілген
Держатели документа:
ЗКУ
Доп.точки доступа:
Қыдыршаев, Ж.С.
Қыдыршаев, О.А.

Қыдыршаев, А.С. Шешендіктану ғылымының лингвориторикалық аспектілері мен тәжірибелік тапсырмалар жүйесі [Текст] / А. С. Қыдыршаев, Ж. С. Қыдыршаев, О. А. Қыдыршаев // А.С. Қыдыршаевтың 60 жас мерейтойына арналған «Қазіргі қоғамдағы және білім беру саласындағы шешендіктанудың өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдары. - Орал, 2023. - Т.2. - 17 қараша.- Б.137-141.

86.

Қыдыршаев, А.С. Шешендіктану ғылымының лингвориторикалық аспектілері мен тәжірибелік тапсырмалар жүйесі [Текст] / А. С. Қыдыршаев, Ж. С. Қыдыршаев, О. А. Қыдыршаев // А.С. Қыдыршаевтың 60 жас мерейтойына арналған «Қазіргі қоғамдағы және білім беру саласындағы шешендіктанудың өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдары. - Орал, 2023. - Т.2. - 17 қараша.- Б.137-141.


83.7
К 11

Қыдыршаев, А. С.
    Шешендіктану ғылымының лингвориторикалық аспектілері мен тәжірибелік тапсырмалар жүйесі [Текст] / А. С. Қыдыршаев, Ж. С. Қыдыршаев, О. А. Қыдыршаев // А.С. Қыдыршаевтың 60 жас мерейтойына арналған «Қазіргі қоғамдағы және білім беру саласындағы шешендіктанудың өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияның материалдары. - Орал, 2023. - Т.2. - 17 қараша. - Б. 137-141.

ББК 83.7

Рубрики: Ораторское искусство

Кл.слова (ненормированные):
жеке тұлға -- сөз сиқыры -- шешендіктанудың жіктелімі -- шешендік сөз дағдысы -- шешендіктану -- Сөз сөйлеу -- Риторика -- Кестелі шешендіктану
Аннотация: Мақалада шешендіктану ғылымының лингвориторикалық мәселелері қарастырылып, жеке тұлғаның шешен сөйлеу білігін қалыптастыру қағидаларына талдау жасалған және шәкірттерге тәжірибелік тапсырмалар жүйесі берілген
Держатели документа:
ЗКУ
Доп.точки доступа:
Қыдыршаев, Ж.С.
Қыдыршаев, О.А.

74
К 15

Қайсар, Н.
    «Nxplorers: креатив пен сыни ойлаудың жаңа көкжиегі» [Текст] / Н. Қайсар // Өркен. - 2024. - 26 ақпан. - №2. - Б. 16.

ББК 74

Рубрики: білім

Кл.слова (ненормированные):
Белсенді ойшыл болу -- Ойлау көкжиегін кеңейту -- Бинарлы сабақ -- Shell Nxplorers бағдарламасы -- Логикалық байланыстар -- Зерттеу тапсырмалары -- Шешендік -- Топтық жұмыс -- Креативті ойлау
Аннотация: 3 ақпан күні білім мен шығармашылық тоғысқан ерекше сабақ өтті. Біз Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университетінің Жаратылыстану-география факультетінің Г(IP)-11 тобының студенттері, «Креативті жəне сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырудағы Nxplorers əдісін тиімді пайдалану» тақырыбындағы бинарлы ашық дəріске қатыстық.
Держатели документа:
БҚУ

Қайсар, Н. «Nxplorers: креатив пен сыни ойлаудың жаңа көкжиегі» [Текст] / Н. Қайсар // Өркен. - 2024. - 26 ақпан. - №2.- Б.16.

87.

Қайсар, Н. «Nxplorers: креатив пен сыни ойлаудың жаңа көкжиегі» [Текст] / Н. Қайсар // Өркен. - 2024. - 26 ақпан. - №2.- Б.16.


74
К 15

Қайсар, Н.
    «Nxplorers: креатив пен сыни ойлаудың жаңа көкжиегі» [Текст] / Н. Қайсар // Өркен. - 2024. - 26 ақпан. - №2. - Б. 16.

ББК 74

Рубрики: білім

Кл.слова (ненормированные):
Белсенді ойшыл болу -- Ойлау көкжиегін кеңейту -- Бинарлы сабақ -- Shell Nxplorers бағдарламасы -- Логикалық байланыстар -- Зерттеу тапсырмалары -- Шешендік -- Топтық жұмыс -- Креативті ойлау
Аннотация: 3 ақпан күні білім мен шығармашылық тоғысқан ерекше сабақ өтті. Біз Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университетінің Жаратылыстану-география факультетінің Г(IP)-11 тобының студенттері, «Креативті жəне сыни тұрғыдан ойлау дағдыларын қалыптастырудағы Nxplorers əдісін тиімді пайдалану» тақырыбындағы бинарлы ашық дəріске қатыстық.
Держатели документа:
БҚУ

81.2 Каз.яз
С 28

Секенова, И. К.
    Бастауыш сыныптың қазақ тілі мен әдебиеттік оқу сабақтарындағы инновациялық технологиялар [Текст] / И. К. Секенова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 115-119.

ББК 81.2 Каз.яз

Рубрики: Казахский язык

Кл.слова (ненормированные):
қазақ тілі -- әдебиет -- инновация -- технология -- әдіс-тәсілдер -- сөздік қор
Аннотация: Тезисте бастауыш сынып оқушыларының қазақ тіліне деген қызығушылықтарын ояту мақсатында заманауи инновациялық білім беру технологияларын қолдануға негізделген материал беріледі. Мұндай тапсырмаларға дамыта оқыту, проблемалық оқыту, сын тұрғысынан ойлауды дамыту, «Жобалау әдісі» технологиясы, ақпараттық технологиялар, т.б. жатқызылады. Әрқайсысына мысал келтіріліп, артықшылықтары сараланады
Держатели документа:
ЗКУ

Секенова, И.К. Бастауыш сыныптың қазақ тілі мен әдебиеттік оқу сабақтарындағы инновациялық технологиялар [Текст] / И. К. Секенова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.115-119.

88.

Секенова, И.К. Бастауыш сыныптың қазақ тілі мен әдебиеттік оқу сабақтарындағы инновациялық технологиялар [Текст] / И. К. Секенова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024.- Б.115-119.


81.2 Каз.яз
С 28

Секенова, И. К.
    Бастауыш сыныптың қазақ тілі мен әдебиеттік оқу сабақтарындағы инновациялық технологиялар [Текст] / И. К. Секенова // «Педагогтің кәсіби шеберлігі» Қазақстан Республикасының білім беру ұйымдарының арасында өткізілген республикалық байқаудың жинағы. - Орал, 2024. - Б. 115-119.

ББК 81.2 Каз.яз

Рубрики: Казахский язык

Кл.слова (ненормированные):
қазақ тілі -- әдебиет -- инновация -- технология -- әдіс-тәсілдер -- сөздік қор
Аннотация: Тезисте бастауыш сынып оқушыларының қазақ тіліне деген қызығушылықтарын ояту мақсатында заманауи инновациялық білім беру технологияларын қолдануға негізделген материал беріледі. Мұндай тапсырмаларға дамыта оқыту, проблемалық оқыту, сын тұрғысынан ойлауды дамыту, «Жобалау әдісі» технологиясы, ақпараттық технологиялар, т.б. жатқызылады. Әрқайсысына мысал келтіріліп, артықшылықтары сараланады
Держатели документа:
ЗКУ

Страница 9, Результатов: 88

 

Все поступления за 
Или выберите интересующий месяц